Agjencia Zhurnal.mk.

Idetë më trendi të thonjve për muajin nëntor

Ndërsa teknikisht është ende vjeshtë, pas përfundimit të festës së Halloweenit shpesh ndihemi sikur përfundoi kjo stinë.

 

Në fakt, duket sikur kemi kaluar me shpejtësi drejt dimrit. Me errësirën që fillon më herët pas ndërrimit të orës dhe temperaturat që bien, është e sigurt të thuhet se po përgatitemi tashmë për dimër.

Sigurisht, kur bëhet fjalë për modën, muajt e ftohtë mund të duken joshës, por dimri ka një mënyrë të keqe për të ngatërruar rutinat tona të bukurisë.

Nga kthimi i atij shkëlqimi të lëkurës së verës në të kuqe dhe të irrituar deri te tharja dhe thyerja e flokëve tona të puthitura nga dielli, dimri di si t’i largoj gëzimet tona të bukurisë.

Kjo është arsyeja pse ne na pëlqen të kthejmë vëmendjen te thonjtë në këtë periudhë të vitit. Një zgjedhje e vogël që shkakton gëzim të madh, duke e trajtuar veten me një manikyr fantastik dimëror, është mënyra më e mirë për ta nisur sezonin me këmbën e duhur.

Disa ide të bukura manikyri ua sjellim më poshtë:

Related posts

Bizhuteri rreth kyçit të këmbës është një trend që është përqafuar nga të gjitha ikonat e modës

D V

Fati yt/ Horoskopi, 27 gusht 2021

Redaksia

Kujdes! Drejtimi i flokëve me hekur është një katastrofë nëse i bëni këto gabime!

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More