Agjencia Zhurnal.mk.

Ibrahim Tatlises pëson aksident të rëndë trafiku

Një aksident trafiku ka ndodhur në Turqi ku një minibus u përplas me një kamionë në lagjen Bodrum të Muglas.

Nga ky aksident mbetën të lënduar artisti İbrahim Tatlıses dhe 5 persona të tjerë të cilët me lëndime trupore u nxorën nga minibusi dhe u dërguan në spital raportojnë mediat turke

Related posts

Masa të rrepta në Mal të Zi për shkak të COVID-19: Nga sot nuk ka dasma, as festime të Vitit të Ri e tubime të tjera publike

D V

CMG, kanal televiziv me qartësi ultra të lartë

Z.H

Gjermanët protestojnë kundër kufizimeve për koronavirus

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More