Agjencia Zhurnal.mk.

Iana, prezantuese AI nga Kina

Ku janë dallime midis kuvendit shqiptar dhe parlamentit kinez? Ju rrëfen prezantuesja Iana.(Të gjitha materialet video dhe muzika në sfond janë prodhuar me AI).

Related posts

Pluhuri afrikan “mbulon” disa qytete të Greqisë

Xh M

“Terroristët rusë goditën sërish në Kharkiv”, Zelensky: Na duhen sisteme Patriot, ofensivë për rekrutim ushtarësh

Xh M

Rusia fillon tërheqjen e trupave nga Nagorno-Karabaku

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky