Agjencia Zhurnal.mk.

I vjedhet çanta e krahut një personi në Kosovoë duke qëndruar në një lokal

Një personi i është vjedhur çanta e krahut dhe i njëjti kishte qenë dukë qëndruar në një lokal.

 

Viktima në çantë kishte pasur: kuletën me para, kartelat bankare, dokumentet e tij personale, çelësat e veturës dhe shtëpisë, telefonin dhe një orë dore, thuhet në raportin e Policisë së Kosovës.

Njoftimi i plotë:

“Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar në polici se deri sa ka qenë duke qëndruar në restorant, ka vërejtur se i mungonte çanta e krahut në të cilin ka pasur portofolin me para, kartela bankare, dokumente identifikuese, çelësat e veturës dhe të shtëpisë, telefonin, si dhe një orë dore. Rasti mbetet nën hetime.”

Related posts

Gucati e Haradinaj në Hagë: Gjykata Speciale është përkrahur nga Qeveria e Serbisë, kemi të drejtë të mbrojmë vlerat e kombit tonë

D V

Kurti: Qeveria angazhohet për të drejtat dhe mirëqenien e të gjithë qytetarëve

D V

Mushkolaj: Vizita e Merkel në Tiranë i dha goditjen e fundit idesë së “Ballkanit të Hapur”

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More