Agjencia Zhurnal.mk.

I vazhdohet paraburgimi Salih Mustafës

Ish-ushtarit të UÇK-së, Salih Mustafa i është vazhduar paraburgimi në Hagë.
Vendimi është marrë nga Trupi Gjykues me në krye gjyqtaren Mappie Veldt Foglia, shkruan lajmi.net.Me këtë rast, është urdhëruar Zyra e Viktimave dhe Prokuroria që parashtresat në lidhje me vendimin t’i dërgojnë deri më 12 dhjetor.
Ndërsa, mbrojtja është urdhëruar që të njëjtat t’i dërgojë deri më 17 dhjetor.

 

Related posts

Presidentja Osmani: Kosova është e gatshme të jetë adresa e investimeve nga Gjermania

D V

Ambasadori gjerman: Politizimi i sporteve nuk është kurrë ide e mirë

D V

Sulmuan zyrtarët policorë, arrestohen dy persona në Gjilan

N E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More