Agjencia Zhurnal.mk.

I moshuari gjendet i vdekur në vendin e tij të punës në Negotinë

Shkup, 7 janar – Ministria e Punëve të Brendshme njofton se gjatë ditës së djeshme në fshatin Pepelishtë të Negotinës një 69-vjeçar është gjetur i vdekur në vendin e punës.

 

Autoritetet shëndetësore tek i moshuari kanë konstatuar vdekje pa gjurmë dhune.

“Në ora 19.24 në Stacionin Policor të Negotinës është raportuar se i M.Ç. (69) nga Negotina është gjetur i vdekur në vendin e punës në një kompani në fshatin Pepelishtë të Negotinës. Mjeku i Emergjencës në Negotinë ka konfirmuar vdekjen pa gjurmë dhune”, thonë nga MPB.

Nga MPB shtojnë se me urdhër të prokurorit, trupi i pajetë i të ndjerit është dorëzuar për obduksion.

Related posts

Katica Janeva dërgohet në burg

D V

Spasovski: Autobusi i “Besa Transit” ka qenë teknikisht i rregullt dhe me regjistrim valid deri më 13 tetor të vitit 2022

D V

Rrugë e re e asfaltuar në Radishan

Xh J

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More