Agjencia Zhurnal.mk.

I kaloi pasurinë nënës së tij, Achraf Hakimi i ofron shumën modeste ish-bashkëshortes

Vazhdojnë polemikat rreth divorcit të Hiba Abouk me Achraf Hakimi. Ish-futbollisti i Realit të Madridit, lojtari aktual i PSG-së, është akuzuar për abuzim seksual të një të reje në Paris, për çka aktorja ka vendosur t’i japë fund lidhjes me të.

Megjithatë, në procedurat e divorcit, Abouk u surprizua kur donte të ndahej nga babai i dy fëmijëve të saj.

E gjithë pasuria e marokenit është në emrin e nënës së tij, diçka që ndryshon rrënjësisht rregullat e lojës. Ajo kërkon 10 milionë euro, ndërsa Achraf i ofron vetëm dy.

“La Vanguardia” ka raportuar se aktorja ka vendosur të ngrejë një padi kundër ish-it të saj për një krim të mashtrimit dhe keqmenaxhimit të sipërmarrjes së përbashkët.

Related posts

Miratohet marrëveshja me Italinë për refugjatët dhe projekt-ligji për Zonat e Mbrojtura

Xh M

Pas arrestit shtëpiak, Berisha ‘ndëshkohet’ edhe nga Kuvendi: Nuk i paguhen…

Xh M

Protestat japin efekt, jo investimeve të huaja në Bundesligë

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy