Agjencia Zhurnal.mk.

I jepet lamtumira e fundit 28-vjeçares nga Vushtrria që vdiq nga COVID-19

Sot familjarët i dhanë lamtumirën e fundit 28-vjeçares, Liberta Selaci nga Vushtrria e cila ndërroi jetë mbrëmë nga COVID-19.

 

Ceremonia e varrimit u zhvillua vetëm në praninë e rrethit të ngushtë familjar.

Mjekët bënë të ditur se viktima ishte në javën e 25-të të shtatzënisë.

Pamjet nga ceremonia e varrimit i kanë publikuar të afërmit në rrjete sociale. 

Related posts

Vjosa Osmani: Procesi i dialogut duhet ta ketë për qëllim njohjen reciproke mes Kosovës dhe Serbisë

N E

Një i vdekur dhe 13 raste të reja me coronavirus

D V

Sot në QNR nis procesi i numërimit të votave me kusht

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More