Agjencia Zhurnal.mk.

I FUNDIT/ Nuk është shkarkuar drejtori i PF Arafat Muaremi

Shkup, 18 Prill – Lajmet mbi shkarkimin e drejtorit të Policisë financiare Arafat Muaremi nga ana e Qeverisë dalin se nuk janë të ëvrteta, kështu mëson Zhurnal.mk nga burime të sigurta brenda Qeverisë dhe të njejtat demantojnë atë.

 

Të njejtat burime për Zhurnal.mk konfirmojnë se në seancën e sotme Qeveria nuk ka pasur në rend dite çështje kadrovike dhe se as lajmi mbi shkarkimin e drejtorit Muaremi nuk është i vërtetë. (Zhurnal.mk)

Related posts

Besimi i filloi aktivitetet në kuadër të Takimeve vjetore të FMN-së dhe BB-së

D V

Zv drejtori i DAP-it Selami humb motrën në aksidentin tragjik në Bullgari

D V

Maqedonia do të blejë gaz nga Serbia

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More