Agjencia Zhurnal.mk.

I feston ditëlindjen vajza, Xhensila dhe Ajka shfaqen me fustana të njëjtë

 Sot ka festë në familjen e Besit dhe Xhensilës.

 

Vajza e tyre Ajka feston tre vjetorin e lindjes, meqë rast çifti shqiptar nisi ditën me urime, për ta përmbyllur më pas edhe me foto e fjalë tjera të bukura.

“3 vite nga dita e lindjes tende, 3 vite nga dita sikur kam ardhur njehesh me ty ne jete pasi jeta dhe fryma moren kuptim ate dite, pikerisht. 3 vite ne hirin e plote te dashurise!”, ka shkruar Besi.

Ndërkohë që nuk munguan as fjalët e bukura të Xhensilës për gëzimin e tyre të parë.

“Ajka je masa gjithckaje…”, shkruan Xhensila derisa sjellë imazhe me Ajkën të veshura me fustana të ngjashëm.

Theksojmë se për vajzën e tyre, dyshja simpatike festuan në Disneyland Paris./Lajmi.net/

Related posts

Tri këngë me mbi një miliard klikime, Bebe Rexha: Muzika më ka ndryshuar jetën dhe më ka ndihmuar të bëhem njeri më i mirë

D V

‘Shoqe që mban burrin mes këmbëve’, rrjeti kapet keq me veprimin e Semit dhe Donaldit

D V

Heidi Lushtaku ndan videon ku tregon aftësitë në Kickboxing

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More