Agjencia Zhurnal.mk.

I dënuar me 15 vite burg për trafikim të të miturve, arrestohen në shtetin grek Kujtim Demiri

Është arrestuar në shtetin grek Kujtim Demiri, i cili rezulton i dënuar nga ish-Gjykata e Krimeve të Rënda në Shqipëri me 15 vite burg.

Ishte zyra e kërkimit pranë policisë së Tiranës e cila në bashkëpunim me Europolin kanë arritur që të gjurmojnë në Greqi 57-vjeçarin, ku është bërë dhe e mundur arrestimi i tij.

Demiri akuzohet për trafikim të të miturve.

Pritet që ai të ekstradohet në Shqipëri për tu përballur me akuzat e ngritura ndaj tij.

Related posts

Ish-prokurori i Krimeve të Rënda: Pse duhet urgjentisht amnistia penale

Xh M

Partia Socialiste tërheq amnistinë nga votimi – Opozita: U dështoi pazari

Xh M

Manastirliu në Fakultetin e Gjuhëve të Huaja: Tre laboratorë të rinj dhe platformë interaktive për punësimin e studentëve

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy