Agjencia Zhurnal.mk.

Hysni Gucati vjen në Kosovë ta vizitojë nënën në spital

Ish-kryetari i OVL-UÇK-së, Hysni Gucati ka ardhur në Kosovë.

 

I shoqëruar nga forca të shumta të njësive speciale të EULEX-it, Gucati ka ardhur nga Haga për ta vizituar nënën e tij të sëmurë në QKUK, njofton Klankosova.tv.

Këtë për Klankosova.tv e ka konfirmuar burime pranë familjes Gucati.

Nëna e Gucatit është duke u trajtuar në Klinikën e Pulmologjisë pasi vuan nga kanceri.

Gucati edhe në korrik të këtij viti ka ardhur për vizitë tek nëna që ishte e shtrirë në spital.

Related posts

Nga bojleri deri te furra: Si ta kursejmë rrymën?

D V

Mehaj: Ekipi Këshillues dhe Ndërlidhës i NATO-s do të intensifikojë angazhimin për avancimin e FSK-së

D V

Vazhdon edhe sot procesi gjyqësor ndaj Salih Mustafës

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More