Agjencia Zhurnal.mk.

Hyseni: Mendoj se nuk kishim fat në këtë ndeshje pasi lojtarët janë angazhuar maksimalisht

Ndeshja ka përfunduar pa fitues, me rezultat 1-1, shkruan Gazeta Olle.

Pas ndeshjes, në mungesë të trajnerit Ismet Munishi, ndihmës-trajneri i Gjilanit, Alban Hyseni, është prononcuar për media.

“Sa i përket ndeshjes, kemi ardhur të fitojmë këtë takim. Kishim rastet në pjesën e parë, por edhe në pjesën e dytë ishte lojë e hapur. Mendoj se nuk kishim fat në këtë ndeshje pasi lojtarët janë angazhuar maksimalisht. Ne krijuam raste, por nuk arritëm të shënonim”, ka thënë ai.

Me këtë fitore, Gjilani mbetet në kuotën e 13 pikëve, derisa Malisheva ka një më pak.

/Gazeta Olle/ 

Related posts

Produktet bujqësore në Maqedoni shënuan rritje të çmimeve

Z.H

Disa pjesë të Shkupit, sot dhe nesër pa energji elektrike

Redaksia

Finalet e Kupës së Kosovës zhvillohen në stadiumin “Fadil Vokrri”

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More