Agjencia Zhurnal.mk.

Humb jetën në aksident 21-vjeçari shqiptar

Një 21-vjeçar shqiptar ka humbur jetën në një aksident të ndodhur në orët e para të mëngjesit të ditës së sotme në afërsi të varrezave të Besozzo, në provincën e Varese-s në Itali.

 

Sipas mediave italiane, Xhemal Letija po udhëtonte me makinë kur humbi kontrollin e mjetit dhe u përplas me një mur.

I riu ndërroi jetë në vendngjarje pavarësisht përpjekjeve të emergjencës për ta shpetuar. Autoritetet italiane kanë nisur hetimet për të zbardhur rrethanat e ngjarjes së rëndë.

Related posts

Rama publikon pamjen e re të DPSHTRR në Laç: 111 mijë shërbime në vit për 55 mijë drejtues mjetesh

D V

Aksident i trefishtë në Tiranë

Xh M

Fillimi i Muajit të Ramazanit, kreu i KMSH: Në këto kohë trazirash, lutemi për më shumë paqe e solidaritet

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More