Agjencia Zhurnal.mk.

Hulumtimet shkencore dëshmuan se ajo kishte trupin më të bukur në botë

Më pas shkencëtarët zbuluan se trupi ideal i femrës është 1.68 metra i gjatë, perimetri i belit dhe ijeve është 99x63x91 centimetra, gjë që pothuajse përkon me përmasat e aktores.

 

Pavarësisht se ka “trupin më të bukur të dëshmuar shkencërisht në botë”, Brooke thotë se ka qenë viktimë e talljeve dhe ofendimeve shumë herë gjatë gjithë jetës së saj.

Në një intervistë për The Sun’s Fabulous Magazine, ajo zbuloi se është ndjerë gjithmonë si një “outsider” në industrinë e modës për shkak të figurës së saj të lakuar.

Kelly ka qenë në industri për gati tre dekada, dhe gjithashtu vuri në dukje se ajo ka humbur mundësitë e punës për shkak të bosëve të modës që punësojnë modele të dobëta.

Ajo gjatë intervistës ka deklaruar gjithashtu se industria e modës ka ndryshuar, por edhe se tani ajo i pranon kthesat e saj.

Related posts

Kur aeroplani ngec nën një mbikalim në mes të autostradës në Indi

D V

A e blejnë paratë lumturinë?

Xh M

Nga toksinat e trupit te flokët, receta magjike japoneze që duhet ta praktikoni

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More