Agjencia Zhurnal.mk.

Hoxha nga Likova: ‘Penda e Sllupçanit tash më realitet’

Shkup, 6 tetor – Ministri i bujqësisë, Arjanit Hoxha dhe njëherit sekretar gjeneral i Lëvizjes Besa, ka qenë i pranishëm në tubimin e Likovës, ku edhe u promovua kandidati i Besës për Likovën, Luan Ramadani.

 

Hoxha ka deklaruar se penda e Sllupçanit do të bëher realitet.

“Penda e Sllupçanit tash më është një realitet dhe ajo do të bëhet”, deklaroi Hoxha. Më tej ai tha se së shpejti do të hapet njësia rajonale për bujqësi edhe në Likovë.

Related posts

Shilegov: U lëshua në përdorim korsia e dytë e biçikletave në Vodno, Shkupi po bëhet atraksion turistik

D V

Gostivari i mbërthyer nga mbeturinat, Rusino-5 në lagjen Tullana

D V

Edhe një deponi e egër në Lagjen Vardari, do të menjanojmë çdo ilegale në Gostivar

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More