Agjencia Zhurnal.mk.

Hoxha: Kastriot Rexhepi ishte ndër iniciatorët kryesorë për rrëzimin e qeverisë

Sekretari gjeneral i Lëvizjes Besa, Arjanit Hoxha, ka folur sërish në lidhje me mosprezencën e deputetit Kastriot Rexhepi, dje në seancën për rrëzimin e Qeverisë, shkruan Alsat.

 

Hoxha ka thënë se është e çuditshme, derisa ka theksuar se ai ka qenë njëri nga organizatorët për rrëzimin e kësaj Qeverie.

“Ka qenë njëri nga organizatorët për rrëzimin e kësaj Qeverie. Duam ta dëgjojmë nga vetë ai nëse është qëndrim i tij”, ka theksuar ai.

Related posts

Diskutim: “Parandalimi ose reagimi: roli i komunave gjatë zvogëlimit të rreziqeve nga aksidentet dhe katastrofat”

Z H

Xhaferi: Tasulas shpreh gatishmërinë që të angazhohet në përpjekjet për hapjen e negociatave me BE-në

Redaksia

Formohen grupe qeveritare të punës për thellimin e bashkëpunimit me Bullgarinë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More