Agjencia Zhurnal.mk.

Hoxha i drejtohet Ibrahimit: A ka mundësi “Abija” i Alternativës të tregon se 2020 kur kërkonte vota në zgjedhjet parlamentare a ishte Qeveri apo opozitë?

Shkup, 25 tetor – Sapo mbaroi ClickPlus, i menjëhershëm ka qenë reagimi i sekretarit të përgjithshëm të Lëvizjes Besa, Arjanit Hoxha.

 

Një një deklaratë për TV21, dërgon disa pyetje deri te Zeqirija Ibrahimi i Alternativës, i cili ishte në ClickPlus.

Reagimi i plotë i Hoxhës:

Duke qenë të apostrofuar si Lëvizje BESA nga personi që keni në studio mund të komentoj vetëm një gjë: me zor mund të marrësh dhe jo të japësh!

A ka mundësi z.Ibrahimi të tregon se 2020 kur kërkonte vota në zgjedhjet parlamentare a ishte Qeveri apo opozitë? Dhe si ka mundësi që ende si opozitë të kenë 3 drejtora dhe atë:

Shtepia Muze – Nena Terezë Shkup
Drejtor i shkolles për fëmijë me invaliditet – (drejtor eshte kandidati i Alternatives në Studenican)
Drejtori i Pallatit të Kulturës Kërçovë – kryetar dege i Alternatives
Ndërkaq Ibrahimi në ClickPlus tha se nëse Besa duan vota nga opozita, ata duhet të dalin nga qeveria fillimisht dhe të dorëzojnë interpelancë ndaj të njëjtës

Related posts

Rektori i UT-së, prof.dr. Vullnet Ameti: Urime festën e Kurban Bajramit!

R Zh

“Qytetarët e vaksinuar mund të udhëtojnë drejt BE” thotë Filipçe

Redaksia

Kolona të gjata në vendkalimin kufitar Maqedoni Veriore – Kosovë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More