Agjencia Zhurnal.mk.

Hoxha: Grafa etnike do të bëhet

Shkup, 16 korrik – Ministri i Bujqësisë, njëherit edhe sekretari gjeneral i Lëvizjes Besa Arjanit Hoxha në “Kanal 5” ka folur rreth situatës politike dhe për sferën e bujqësisë.

 

I pyetur nga gazetarja për premtimin e Lëvizjes Besa, për grafën etnike, Hoxha ka deklaruar se kjo gjë do të realizohet dhe nuk ka “fërkime” brenda koalicionit në lidhje me këtë çështje.

“Premtimi jonë për grafën etnike do të realizohet, nuk kemi ndonjë përplasje për këtë çështje me partnerin e koalicionit”, deklaroi Hoxha.

Related posts

Osmani-Matuella: Është i domosdoshëm mesazhi i qartë politik për të ardhmen evropiane të vendeve të rajonit

D V

Simulim të shfrytëzimit të pajisjes për identifikim biometrik të votuesve me shenja nga gishti

D V

Karellson: Estonia mund të ndihmojë për eurointegrimin e Maqedonisë së Veriut me ndarjen e përvojës së tyre

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More