Agjencia Zhurnal.mk.

Hoxha: Çka feston BDI!? – Ikjen masive të shqiptarëve apo vrasjen e shpresës së rinisë!

Shkup, 22 Maj – Nënkryetari i Lëvizjes Besa, Arjanit Hoxha në një postim të tij ka reaguar për festën e 20 vjetorit t[ BDI-së, që sipas tij kjo parti feston largimin e të rinjëve nga vendi dhe shumë politika të gabuara.

Cila është festa që BDI po i pregatit shqiptarëve!?

Largimi i mijëra të rinjëve nga vendlindja si pasojë e politikave të gabuara!

Partizimi i skajshëm i institucioneve, respektivisht favorizim i atyre që janë me “nënën parti” dhe dëbimi i gjithë të tjerëve që mendojnë ndryshe!

Vrasja e shpresës së rinisë shqiptare, nuk mund të kompenzohet me këngë dhe valle.

Kur shumë familje nuk po arrijnë të sigurojnë bukën e gojës, BDI shpenzon mijëra euro për të mbuluar dështimin e tyre me këngë dhe valle!

Koha është që ti themi STOP këtij nënçmimi që po na bëhet si popull.

Cila është festa që BDI po i pregatit shqiptarëve!?🗣 Largimi i mijëra të rinjëve nga vendlindja si pasojë e politikave…

Posted by Arjanit Hoxha on Sunday, May 22, 2022

Related posts

Ambasadorja ukrainase në Shkup: Agresioni rus në Ukrainë, sulm ndaj gjithë botës demokratike

Xh M

Mjekët kërkojnë rritje pagash e pacientët shërbime

Xh M

Dallimet në paga, rritet numri i punëtorëve me pagë minimale, Sektori IT kryeson me pagë më të lartë

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy