Agjencia Zhurnal.mk.

Hoxha: Artan, mos harro se me 4 votat tona ti fluturon nga qeveria

Shkup, 12 tetor – Shefi i shtabit të Lëvizjes Besa, Arjanit Hoxha nga Çairi i është përgjigjur zv/kryeministrit Artan Grubi i cili ditë më parë ironizoi me kreun e Besës Bilall Kasami duke thënë se në “skenën politike ka lloj-lloj komandatësh” por në fakt ata nuk janë, komandant është vetëm Ali Ahmeti.

 

” Ne vërtetë s’jemi komandanta, por me votën e Bilallit, Fadilit, Kastriotit dhe Bastrisë ti Artan fluturon nga qeveria”, ka deklaruar Hoxha.

Related posts

Dimitrov: Nuk u tërhoqa vet, më larguan sepse mbroj interesat e shtetit

Z H

Petkov: Do ta përmirësojmë pozicionin bullgar me grupe pune shtesë me Maqedoninë e Veriut

Redaksia

Zaev uron kancelarin e ri gjerman Olaf Scholz

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More