Agjencia Zhurnal.mk.

Horoskopi javor, shenja më e favorizuar sipas Paolo Fox

Sikurse çdo të dielë astrologu Italian Paolo Fox bën klasifikimin e shenjave të zodiakut duke nisur nga vendi i 12 shenja më pak e favorizuar deri tek shenja më me fat.

Në vendin e 12 për këtë javë janë Binjakët.

Deri në 7 mars të lindurit e kësaj shenje do të përfshihen nga tensionet, do të shpenzojnë edhe pak më shumë. Por fatmirësisht nuk kanë planetë të kundërt. Nuk keni dëshirë të bëni shumë gjëra. Për momentin nuk keni përgjigjet që doni, ajo çka doni vjen pas 7 marsit. Të shtunën e të premten tensione kujdes, më e mirë dita e dielë.

Në vendin e 11 Virgjëresha.

Planetë nervozë. Gjatë këtyre ditëve do të keni disa kompikacione. Prilli dhe maji muaji rikuperimi.

Në vendin e 10 Shigjetari.

Ende momente jo të lehta. E mërkura dhe e enjtja ditë më të mira të një jave të vështirë.

Luani në vendin e 9.

Ngadalë situatat ndryshojnë. Edhe në planin e punës dicka ndryshon.

Mund të merrni propozime interesante në mesin e dytë të vitit. Mundësitë hapen javën e parë të marsit dhe më vonë.

Ujori në vendin e tetë.

Rikuperoni, jeni më në formë. Humori ka ndryshuar dhe dashuria kthehet në skenë. E mërkura dhe e enjtja ditë të veçanta. Marsi është një muaj me plot të reja.

Në vendin e shtatë Peshorja.

Duhet të besoni tek vetja juaj. Pjesa e dytë e vitit është më e mirë, të hënë dhe të martën kujdes ditë të mbushura me tension.

Të vendin e gjashtë Demi.

Një rikuperim sidomos pas një shkurti do të lehtë. Kujdes me ekonomië. Jeni lodhur së qenuri konservator. E mërkura dhe e enjtja ditë pak më të vështira.

Dashi në vend të pestë.

E mërkura dhe enjtja ditë të rëndësishme. Jetoni dashurinë me më shumë intensitet.

Bricjapi në vend të katërt.

Jeni duke luajtur mirë, por marsi do të jetë një muaj i vështirë. Javë e rëndësishme për takimet.

Peshqit në vend të tretë.

E merrni veten shumë. E hëna e marta ditë interesante.

Sipas Fox në vend të dytë renditet Akrepi.

Keni mundësinë që të vlerësoheni, 2018 është vit i rëndësishëm dhe i forcës. Fundjava e shkëlqyer për dashurinë.

Në vend të parë Gaforrja.

Gjatë kësaj jave do të jeni të favorizuar nga yjet, do të luftoni shumë për një projekt. Marsi nis shumë mirë, por më pas gjërat ngadalësohen.

Related posts

Kohë e mirë për t’u larguar nga e zakonshmja, ja çfarë thonë yjet për këto shenja

D V

Zbuloni shenjat e horoskopit që dashurohen me vështirësi

D V

Ju prezantojmë me 4 shenjat frikacake të horoskopit

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More