Agjencia Zhurnal.mk.

Horoskopi, dy shenjat me fat për sot

Këto janë dy shenjat më me fat për ditën e sotme:

 

DEMI: Hëna është në shenjë dhe kjo është shumë e rëndësishme, në 48 orët e ardhshme do të keni hijeshi dhe aftësi për të menduar më shumë. Prej të enjtes trupi juaj do të jetë edhe më i fortë. Një presion më shumë nëse konsideroni anën ekonomike, për shkak të shpenzimeve, të cilat mund të kenë ndikuar në shtëpi, apo një avari. E hëna do të jetë një ditë e favorshme për marrëdhëniet sentimentale.

LUANI:
E hëna do të jetë shumë e fortë për ju, Hëna mund të shkaktojë ndonjë siklet, por do të jetë kalimtare. Jupiteri, Mërkuri dhe Dielli do të jenë në anën tuaj. Të gjitha problemet nuk zgjidhen, por ata që janë ndjerë keq, mund të fillojnë përsëri. Shmangni kthimin shumë vonë në në mbrëmje.

Related posts

Kohë e mirë për t’u larguar nga e zakonshmja, ja çfarë thonë yjet për këto shenja

D V

Afërdita planeti i dashurisë në Bricjap: Si do të ndikojë në 12 shenjat e zodiakut sipas Jorgo Pullës

D V

Dy shenjat e horoskopit me fat për sot

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More