Agjencia Zhurnal.mk.

Horoskopi, dy shenjat me fat për sot, 11 korrik 2021

DEMI: Hëna është në shenjë dhe kjo është shumë e rëndësishme, në 48 orët e ardhshme do të keni hijeshi dhe aftësi për të menduar më shumë. Prej të enjtes trupi juaj do të jetë edhe më i fortë. Një presion më shumë nëse konsideroni anën ekonomike, për shkak të shpenzimeve, të cilat mund të kenë ndikuar në shtëpi, apo një avari. E diela do të jetë një ditë e favorshme për marrëdhëniet sentimentale.

 

LUANI: E mërkura do të jetë shumë e fortë për ju, Hëna disonante mund të shkaktojë ndonjë siklet, por do të jetë kalimtare. Jupiteri, Mërkuri dhe Dielli do të jenë në anën tuaj.

Related posts

Zgjidhni ngjyrën tuaj të preferuar dhe zbuloni diçka për personalitetin tuaj

D V

Periudhë e artë për 3 shenja horoskopi: Do bëni para me thasë!

D V

Fati yt/ Horosokopi, 26 gusht 2021

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More