Agjencia Zhurnal.mk.

Historia pas veshjes së ‘rrezikshme’ të Camille Kostek në “SI Awards 2021”

Camille Kostek e dinte se duhej të bënte daljen në tapetin e fundit të kuq të vitit 2021 për t’u mbajtur mend.

Kostek, e cila mori pjesë në Sports Illustrated Awards të këtij viti në Florida në fillim të këtij muaji, mahniti me një fustan të prerë ari nga stilisti Usama Ishtay, të cilin e kombinoi me një çantë në formë topi nga Judith Leiber.

Por, siç tha modelja 29-vjeçare së fundmi për Page Six Style, ajo ishte veçanërisht e emocionuar për një natë jashtë me të dashurin e saj të gjatë, Rob Gronkowski, i cili aktualisht është në mes të sezonit të tij të 11-të të NFL.

“Është shumë e rrallë që Rob të jetë në gjendje të shkojë në një shfaqje çmimesh gjatë sezonit të futbollit”, tha Kostek. “Pra, kjo ishte vërtet e veçantë për mua”.

Për natën e madhe, në të cilën Kostek prezantoi çmimin për atletin e veshur më mirë, ajo kishte në mendje diçka specifike për dizajnin. “Doja diçka që të ishte mahnitëse, doja një moment mahnitës”, tha ajo.

Një fanse e krijimeve të Ishtay, Kostek angazhoi ekipin e saj të stilimit, Danielle & Alix , për t’u lidhur me stilistin. Mirëpo, mes një orari të ngjeshur udhëtimesh, aktorja e “Free Guy” nuk mundi ta provonte fustanin deri në ditën e ngjarjes.

“Zbrita rreth tre orë para shfaqjes dhe provova fustanin për herë të parë, ishte një krijim i bërë me porosi. … Ai përshtatej në mënyrë të përkryer, nuk e kisha provuar kurrë më parë, faleminderit Zotit që e mata veten saktë”, tha Kostek.

https://www.instagram.com/reel/CXSUQUSD-xt/?utm_source=ig_web_copy_link

“Fustani ishte pak i rrezikshëm, kishte një pjesë të vogël aksioni në ije, por mendoj se kjo është ajo që e bëri atë edhe më të paharrueshëm”, shtoi ajo më vonë.

Kostek i bashkohet radhëve të Vanessa Hudgens dhe Kim Kardashian, të cilat të dyja kanë veshur copa të guximshme këtë vit me prerje të veçanta.

Related posts

Luana shfaqet gjysmë e zhveshur në episodën e re të “Thuaje”

Lea Muslija

Sherri me moderatorin shqiptar, gjashtë vite pas Noizy pranon fajin

Lea Muslija

Gold Ag bëhet shkak që fansi ta lë duhanin, alkoolin dhe të filloj faljen

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More