Agjencia Zhurnal.mk.

Historia Donald-Beatrix, reagon Bora Zemani dhe habit me deklaratën

Bora Zemani ka reaguar për herë të parë për situatën e saj me Donaldin dhe Beatrixën.

 

Siç duket fjalët e fansit që bërtiti në shtëpinë e Big Brother Vip e kanë prekur edhe Borën, shkruan lajmi.net.

Moderatorja ka vendosur sonte për herë për parë të reagojë në lidhje me këtë situatë.

Ajo ka postuar një status në llogarinë e saj në instagram ku ka kërkuar ta mos gjykojnë Donaldin se edhe ai është njeri dhe ka të drejtë të gabojë.

Related posts

Era Istrefi bën ndryshim të madh në pamje

D V

Brad Pitt thuhet se ka flirtuar me të ndjerën Paula Yates

D V

Ledina Çelo mahnit me linjat trupore, ekspozon të pasmet në plazh

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More