Agjencia Zhurnal.mk.

Hiqet ndalesë për kamionët në komunikacion në Pletvar

Shkup, 13 dhjetor – Është hequr ndalesa për trafikun e automjeteve të rënda transportuese përmes qafës malore Pletvar.

 

Siç informojnë LAMM, ndalesa është hequr në orën 20:00.

Related posts

Donacion britanik për Armatën në vlerë prej 230 mijë funtë

D V

Abgellovska-Bezhoska: Sektori fintek do të sjellë konkurrencë më të madhe, shërbime të reja dhe më të lira financiare

D V

Çairi edhe me dy hapësira të reja parkimi

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More