Agjencia Zhurnal.mk.

Hidhet shorti për 1/8 e finales së Kupës së Kosovë, zhvillohen sfida interesante

Në ambientet e FFK-së, sot është hedhur shorti për 1/8 e finales së Kupës së Kosovës.

Do të zhvillohen disa ndeshje tejet interesante, shkruan Gazeta Olle.

Vetëm një ndeshje do të zhvillohet në mes të ekipeve nga elita e futbollit kosovar.

Bëhet fjalë për sfidën interesante ndërmjet Prishtinës dhe Dukagjinit.

Ndeshjes e 1/8 së finales do të zhvillohen në muajin shkurt.

Këto janë çiftet e plota: 

Flamurtari – Vushtrria

Malisheva – Fushë Kosova

Prishtina – Dukagjini

Ballkani – A&N

Liria – Llapi

Gjilani – Vjosa

Behari – Prizreni

Feronikeli 74 – Trepça ’89

/Gazeta Olle/ 

 

Related posts

Rizvanoviq: Gjithçka është e qartë, qeverinë e ardhshme e formojnë VMRO-DPMNE, VLEN dhe ZNAM!

I Z

Osmani: Jam thellësisht i nderuar dhe i përulur nga besimi dhe mbështetja juaj

D V

Shqiptarët vendimtarë për fitore në rrethin e dytë!

I.A

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky