Agjencia Zhurnal.mk.

Hetuesit gjerman arritën në vendngjarje

Shkup, 11 shtator  – Gjatë ditës së sotme dy hetues nga Gjermania kanë arritur në Tetovë, tek spitali modular i cili u shkrumbua nga zjarri dhe për pasoj mbetën 14 viktima dhe 12 pacientë të lënduar.

 

Bëhet fjalë ekspert të shkallës më të lartë për ekspertiza dhe hetime gjatë fatkeqësive. Qëllimi i tyre është që të ndihmojnë në zbulimin dhe vërtetimin e shkaqeve të zjarrit në spitalin modular në Tetovë.

Related posts

Shahpaska – Donev: Masat ekonomike për përballje me pasojat e Kovid-19 me rezultate pozitive në të dyja vendet

D V

Partia e Sllavi Trifonov kërkon seancë të mbyllur parlamentare për Maqedoninë

Z.H

Rruga Tetovë–Prizren mbetet vetëm dëshirë! Boçvarski: Do shikohen përfitimet dhe më pas projekti

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More