Agjencia Zhurnal.mk.

Helen Flanagan lufton kundër komentuesve mizorë në postimin fuqizues, teksa modelon të brendshme me dantella

Helen Flanaganit i është dashur sërish të luftojë kundër komentuesve mizorë, por këtë herë duke shtruar një pyetje interesante për ndjekësit e saj të martën.

Ish-ylli i Coronation Street, 33 vjeçe, e cila vazhdimisht vihet nën kritika për postimin e fotove me të brendshme në Instagram, u kundërpërgjigj atyre njëherë e përgjithmonë.

Nëna e tre fëmijëve nuk i la ‘përqeshësit e nënave’ të ndalonin atë që i pëlqente të bënte, pasi ndau pesë fotografi seksi me të brendshme së bashku me mbishkrimin, shkruan DailyMail.

Ajo u bëri thirrje ndjekësve të saj që ‘të lënë pas turpërimin e nënave’ pasi nuk e kupton pse turpërimi i nënës është një gjë në rregull, por turpërimi i babait nuk është.

Helen shkroi: “Ja një pyetje… Pse të turpërosh një nënë është në rregull, por babain jo?

“Unë kam qenë dhe do të jem gjithmonë një nënë kaq e mirë. Është puna më e rëndësishme që kam bërë ndonjëherë! Por unë jam gjithashtu një grua, dhe ka qenë një vit i trazuar dhe sinqerisht, thjesht po mësoj të kujdesem për veten dhe të argëtohem gjatë rrugës.

Të brendshmet e mia @annsummers më bëjnë gjithmonë të ndihem më mirë! Të brendshmet @annsummers më bëjnë gjithmonë të ndihem e sigurt dhe seksi”

“Ky vit ka qenë viti që jam rilidhur dhe kam gjetur përsëri veten dhe sinqerisht është më i miri që kam ndjerë ndonjëherë.”

Por, çdo herë që postoj mbushem me mesazhe që më quajnë nënë e keqe ose që nënat nuk duhet të duken, të vishen apo të sillen kështu.

“Por çdo herë që postoj mbushem me mesazhe që më quajnë nënë e keqe ose që nënat nuk duhet të duken, të vishen apo të sillen kështu.

‘Por pse? Pse e kemi këtë ide të modës së vjetër se si duhet të duken, vishen dhe sillen nënat?

Sinqerisht, tani jam më i lumtur se kurrë dhe gjejeni çfarë? Kjo më bën edhe mua një nënë më të mirë.

“Unë kam qenë gjithmonë një vajzë që mbështet vajzat e tjera dhe për çdo nënë që më ndjek duke kaluar një kohë të vështirë ose duke e gjetur veten përsëri, thjesht dua të them që të mbështes ty! Le ta lëmë turpërimin seksist ndaj nënave pas.” – u shpreh modelja. 

Related posts

Kim Kardashian bëhet me Cybertruck, i çon fëmijët në shkollë me veturëne re të Teslas

D V

Pasi u largua nga “Prive”, Liberta shfaqet joshëse në pozat e reja nga plazhet e Kolumbisë

D V

Tom Cruise ndahet nga e dashura e tij 36-vjeçare, Elsina Khayrova

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy