Agjencia Zhurnal.mk.

Heineken ka prezantuar një frigorifer të lëvizshëm të birrës

Heineken ka prezantuar një frigorifer autonom të birrës (Beer Outdoor Transporter ose BOT). Mund të përdoret jashtë dhe mund të mbajë deri në 12 kanaçe birrë.

Ky frigorifer i vogël është i ngjashëm në dizajn me robotin WALL-E nga karikatura me të njëjtin emër.

Gjëja më e mirë është që të ndjek në gjurmët kudo që të shkosh.

Heineken BOT ftohet shumë më mirë se jeleku i Smooth Operator, të cilin Keystone Light prezantoi në fillim të këtij muaji.

BOT do të jetë në dispozicion në një botim të kufizuar. Mënyra e vetme që mund ta blini është të hyni në konkursin Heineken i cili do të zhvillohet nesër. 

Related posts

Apple thotë se shenjat e gishtërinjve mund të ‘ndryshojnë përkohësisht ngjyrën’ e kornizës së titanit tek modelet Pro të iPhone 15

D V

Autori i “Game of Thrones” dhe shkrimtarë të tjerë po e padisin OpenAI për shkeljen e të drejtave autoriale

D V

Autori i ‘Game of Thrones’ padit pronarin e ChatGPT OpenAI

Xh M
OFERTË SPECIALE // Domain + Hosting + Uebfaqe për vetëm 400 Euro në vit!
Ofertë Speciale:
Domain + Hosting + Uebfaqe = 400euro!