Agjencia Zhurnal.mk.

Haxhiu-gazetarëve: Edhe ju i patë veprimet e bandave kriminale në Kuvend

Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu duke u larguar nga Kuvendi ka komentuar përleshjen në Kuvend, raporton Ekonomia Online.

Ajo u ka thënë gazetarëve se të gjithë e kanë parë veprimet e bandave kriminale në kuvend, duke i’u referua opozitës.

“Unë besoj që veprimet e bandave në Kuvend të Kosovës i keni parë dhe ato mjaftojnë ”, tha ajo shkurt duke dal nga Kuvendi.

Related posts

Valdete Idrizi jep dorëheqje nga pozita e drejtoreshës në Mitrovicë

D V

Mblidhen deputetët, Kuvendi sot mban seancë plenare

D V

Vdekja e 4-vjeçares nga Gjakova, reagimet e organizatave, Avokatit të Popullit e ministrit të Shëndetësisë – por, çfarë thonë nga Spitali i Gjakovës e çka nga SHSKUK-ja?

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy