Agjencia Zhurnal.mk.

Haradinaj viziton Ministrinë e Mbrojtjes: Ushtria dhe siguria e vendit na bashkojnë

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj ka qëndruar për vizitë në Ministrinë e Mbrojtjes.

 

Haradinaj në një postim në Facebook shkruan se me ministrin Armend Mehaj kanë folur për tema të sigurisë nacionale.

Lexoni të plotë postimin:

Sot qëndrova për vizitë në Ministrinë e Mbrojtjes së Republikës së Kosovës.

Bisedova me ministrin Mehaj për zhvillimet në Ushtri dhe për tema të sigurisë nacionale.

Falenderova ministrin, mbarë personelin e Ministrisë dhe ushtarakët e Kosovës, për shërbimin e tyre.

Ushtria dhe siguria e vendit na bashkojnë. 

Sot qëndrova për vizitë në Ministrinë e Mbrojtjes së Republikës së Kosovës. Bisedova me ministrin Mehaj për zhvillimet…

Posted by Ramush Haradinaj on Friday, December 31, 2021

Related posts

Fadil Nura jep dorëheqje nga pozita e deputetit

D V

Ministri Mehaj merr mbështetje nga SHBA-të për anëtarësim në Partneritetin për Paqe dhe blerje ushtarake përmes FMS

D V

Gjini konfirmon fitoren në Gjakovë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More