Agjencia Zhurnal.mk.

Haraçinë, aksident mes një autobusi të NQP dhe një veture

Shkup, 2 nëntor – Aksident trafiku ka ndodhur sot mes një autobusi të NQP Shkup dhe një veture në f. Haraçinë. Policët janë në vendin e ngjarjes dhe po analizojnë rastin. Deri tani nuk ka informacione për viktima ose persona të lënduar.

 

Related posts

Policia jep detaje të aksidentit në Klinë, ku humbi jetën një person dhe nëntë të tjerë u lënduan

D V

15 vjeçarja nga jetimorja në Shkup niset për në Veles, atje dhunohet nga dy persona

Z H

Mbante automatik në banesë, arrestohet 40-vjeçari në Korçë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More