Agjencia Zhurnal.mk.

Halsey shfaq barkun e rumbullakosur teksa pozon për kopertinën e Allure

Këngëtarja 26-vjeçare, e cila po pret fëmijën e saj të parë me të dashurin Alev Aydin, pozoi për një kopertinë të fundit si shtatzënë.

 

Halsey shfaqet në numrin e Allure për gusht 2021, duke mbuluar barkun e saj me një fustan me zinxhir të Salvatore Ferragamo dhe sytjena surrealist prej argjendi nga Burc Ayol në formë duarsh.

Brenda revistës, ylli i pop-it pozon nudo me ngjyrë të kaltër që mbulon trupin e saj.

“Alev dhe unë kemi qenë me të vërtetë miq të mirë për katër vjet”, tha Halsey për babain e foshnjës së saj, një skenarist. “Dhe kur yjet u rreshtuan, marrëdhënia jonë u bë romantike dhe ishte mjaft e qartë se unë dhe ai ishim të dy, ‘Oh, zoti im! Ju jeni personi me të cilin supozohem të krijoj familje’”.

Këngëtarja, e cila ka qenë e hapur në lidhje me luftën e saj me endometriozën dhe humbjen e saj shkatërruese të shtatzënisë në vitin 2015, e ka mbajtur shtatzëninë e saj aktuale mjaft private.

“Kur filloi kjo shtatzëni, unë i thoja vetes, ‘Do të bëjë joga dhe do të ha fara liri. Do të përdorë vajra thelbësorë dhe do të meditoj”, – tregoi Halsey për Allure.

“Unë nuk kam bërë asnjë nga ato gjëra. Zero. Asnjë. Unë ha biskota dhe kam ngrënë një gjevrek çdo ditë për pesë muajt e parë të shtatzënisë”. 

Related posts

Përlotet Maya: Sa herë shoh tim bir, më kujtohet babi i ndjerë

D V

Adelina Tahiri vjen plot stil me të zeza në prurjen e re

D V

Një muaj nga vdekja e të atit, vazhdojnë shkrimet prekëse nga Shkenda Dubova: Më mungon shumë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More