Agjencia Zhurnal.mk.

Hakohet faqja e Postës së Kosovës

Gjatë ditës së djeshme drejtori i shtijës dhe marketingut në Postën e Kosovës është ankuar në Policinë e Kosovës se llogaria e PTK-së në rrjetin social “Facebook” është hakuar.Lajmi u bë i ditur përmes raportit 24 orësh të Policisë së Kosovës, ku thuhet se llogaria e PTK-së është përvetësuar nga persona të panjohur dhe i është ndërruar emri.Lidhur me rastin është njoftuar prokurori ndërsa rasti vazhdon të hetohet.“Rr.

 

Dëshmorët e Kombit, Prishtinë 29.10.2021-20:05. Ankuesi mashkull kosovar (drejtor i shitjes dhe marketingut në Postë-Telegrafin e Kosovës) ka raportuar se llogaria e PTK-së, në rrjetin social facebook, është përvetësuar nga person-a të panjohur dhe i është ndërruar emri. Është njoftuar prokurori ndërsa rasti vazhdon të hetohet”, thuhet në njoftim të Policisë.

Related posts

Tetë të vdekur nga COVID-19 dhe 68 raste pozitive

D V

Inspektorati Policor: Intervistimi i Drejtorit të Policisë nuk ndërlidhet me konfiskimin e drogës por si dëshmitar

D V

Arben Vitia: Mostra nga Deçani do të dërgohen për analiza më specifike jashtë vendit

N E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More