Agjencia Zhurnal.mk.

Hajnat ia mësyjnë veturave në Graçanicë

Dy vetura në Komunën e Graçanicës kanë qenë cek i hajnave gjatë ditës së djeshme.

 

Njëri rasti ka ndodhur në ora 04:00 të mëngjesit, ku qytetari ka raportuar në Polici se persona të panjohur ia kanë vjedhur veturën.

Rasti tjetër ka ndodhur në ora 22:07 dhe po ashtu qytetari ka raportuar se persona të panjohur ia kanë vjedhur veturën.Policia ka shtuar se njësitet policore janë duke i hetuar të dyja rastet.

Related posts

​Kurti mori pjesë në Festivalin e Dritës Hannukkah

D V

Kosova regjistron mbi 2 mijë raste të reja me Kovid-19 në 24 orët e fundit

N E

Sërish kërcënon Vulin: Nuk na duhen rusët për t’u kthyer me forcë në Kosovë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More