Agjencia Zhurnal.mk.

Hajnat i hyjnë me forcë në shtëpi prishtinasit, i vjedhin para dhe ora dore

Policia e Kosovës ka njoftuar për një rast vjedhje që ka ndodhur në Prishtinë.

Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se persona të pa njohur me forcë kanë depërtuar në shtëpinë e tij dhe kanë vjedhur një shumë të konsiderueshme të të hollave dhe disa ora dore.

Lidhur me rastin është njoftuar prokurori kujdestar, dhe me urdhër të tij rasti vazhdon në procedurë hetimore.

Related posts

MPB: Është zbardhur vrasja e 76-vjeçarit në Kriva Pallankë, është arrestuar një 27-vjeçar

D V

Në territorin e tërë shtetit shqiptohen 500 kundërvajtje në trafik

D V

Një shtetas polak është kapur pranë liqenit Treska me drogë pa dokumentacion të rregullt

D V