Agjencia Zhurnal.mk.

Hailey Bieber duket e mahnitshme me një fustan të bardhë me dekolte të thellë

Hailey Bieber u duk e mahnitshme tek sa u shfaq të shtunën në mbrëmjen e cila u mbajt në muzeun e njohur në Los Angeles.

 

Modelja 24-vjeçare ishte një muzë e kohërave moderne, teksa pozonte me një fustan të strukturuar të bardhë me një dekolte të thellë.

Hailey ishte pa burrin Justin në mbrëmjen e mbushur me yje, e cila nderoi artistët Amy Sherald dhe Kehinde Wiley dhe regjisorin fitues të çmimit Oscar Steven Spielberg.


Zgjedhja e fustanit të Hailey kishte gjithashtu supet dhe mëngët e mbushura që ngriheshin në bërryla.

Ajo zgjodhi një grim minimalist të përbërë nga një buzë e guximshme ngjyrë gështenjë.

Flokët bionde të yllit u kapën në topuz të bukur të vogël. 

Related posts

Mësohen emrat e mundshëm që do të performojnë në Botëror 2022: Lady Gaga, ABBA, Andrea Bocelli e Aerosmith në mesin e tyre

D V

Princ Harry dhe Meghan nderohen me këtë çmim pasi kanë vendosur të kenë vetëm dy fëmijë

D V

Albin Kurti për Dua Lipën: Diplomatja më e mirë që Kosova mund të kishte kërkuar dhe shpresuar ndonjëherë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More