Agjencia Zhurnal.mk.

Haaland, shumë i kënaqur te City: Është projekti më i mirë sportiv në futboll tash për tash

Erling Haaland po kalon një formë fantastike te Manchester City.

Krahas rendimentit të lartë të golave, norvegjezi është adaptuar mjaft mirë edhe me klubin.

 

Sipas tij, “Qytetarët” e kanë projektin sportiv më të mirë në futboll tash për tash.

“Është projekti më i mirë sportiv tash për tash. Është vendi ku unë mendoj se do të bëhem më i mirë”, tha ndër të tjera lojtari, shkruan Fabrizio Romano.

“Pas ndeshjes Manchester City – Dortmund, afro 15 veta më thanë se duhet të vija këtu. Stones, Dias, Foden, De Bruyne..”, përfundoi ai. 

Related posts

Përse Pele dhe Maradona nuk e fituan kurrë Topin e Artë

D V

Muharrem Hasani gati për një ndeshje të madhe

A.S.

Avokati i Gramoz Vokrrit dorëzon në gjykatë padinë ndaj FFK-së

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More