Agjencia Zhurnal.mk.

Haaland dhe e dashura e tij shihen në një pikë karburanti duke e mbushur benzinë veturën në vlerë 300 mijë euro

Sulmuesi i Manchester Cityt, Erling Haaland, u kap në një pikë karburanti me të dashurën e tij, Isabel Johansen.

Asgjë e çuditshme deri këtu, pasi edhe futbollistët duhet të furnizohen me karburant për makinat e tyre, përveç se makina me të cilën ai u shfaq është një Rolls-Royce Cullinan i bardhë me vlerë rreth 400 mijë euro.

Futbollisti doli nga makina me një tuta ngjyrë kremi, ndërsa partnerja e tij zgjodhi një pamje më ndryshe me xhinse blu, një bluzë të zezë dhe Air Jordan 1s bardh e zi.

Të dy u ndalën për një pushim të shkurtër në lokalin e karburantit dhe më pas filluan të mbushnin makinën me karburant.

Për ta mbushur rezervuarin norvegjezi harxhoi rreth 140 euro.

Related posts

Atletico Madrid hap sondazh me këngën e Ledri Vulës

Xh M

Fran Lucaj e nis mbarë me “Fustanellë e Xhamadan” në duet me Ermal Kore

Xh M

Flet vajza e gruas së Macronit nga martesa e parë: Ishte skandal që nëna ime u dashurua me një student 25 vite më të vogël, më dhemb edhe sot

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy