Agjencia Zhurnal.mk.

Gruaja martohet me ngjyrën rozë pasi thotë se e adhuron aq shumë

Një grua besohet se bëri histori pasi u martua me ngjyrën e saj të preferuar –rozë.

Sipas medieve të huaja, përcjell Telegrafi, Kitten Kay Sera e mbajti ceremoninë martesore në Las Vegas në ditën e Vitit të Ri, më 1 janar.

Sera vendosi të bëjë hapin serioz pasi është ‘në një lidhje’ me ngjyrën rozë prej më shumë se 40 vitesh.

Ideja erdhi dy vjet më parë, kur një fëmijë e ‘talli’ atë për veshjen e nuancës së ndritshme.

“Një fëmijë më tha në një skateboard, ‘të pëlqen ngjyra rozë apo jo’?” Unë thashë, “Po, e dua shumë”.

“Pas kësaj ai më tha se nëse e dua aq shumë pse nuk martohem me këtë ngjyrë. Dhe aty po mendoja se ky kishte të drejtë”, shpjegoi Sera. 

Related posts

A mund ta gjeni fshesën në mesin e shumë rrobave?

D V

TikTokerja nxit debat të ashpër, thotë pizhamet e njëjta i ka veshur për disa net

D V

Tri mite rreth shëndetit që nuk janë të vërteta

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky