Agjencia Zhurnal.mk.

Greta Koçi e mbajti sekret fejesën, por jo unazën

Greta Koçi jo vetëm që ka gjetur dashurinë e jetës, por lidhjen e tyre e kanë kurorëzuar në fejesë. Mediat thanë djali që i ka rrëmbyer zemrën është nga Austria, vend në të cilin artistja po jeton prej kohësh. Për më tepër thuhet se ata të dy po mendojnë t’i japin fund beqarisë duke u martuar së shpejti. Megjithatë për partnerin e Gretës nuk janë zbuluar detaje të tjera, përveçse sipas informacioneve ai e mbështet këngëtaren plotësisht në profesionin e saj dhe madje e shoqëron në mbrëmjet muzikore.
Së fundmi Greta ka publikuar një video dhe të gjithë vëmendjen e ka marrë unaza me diamante në gishtin e saj.

 

Nuk e dimë nëse ka qenë rastësi fakti që këngëtarja tregon dorën gjatë videos, por kaq mjaftoi që të shihnim të paktën këtë detaj nga fejesa, meqë partneri i saj është ‘top secret’.

Related posts

Stresi publikon projektin e ri “A t’ka marr malli”

D V

Ronela dhe Zerka bëhen bashkë pas ndarjes, këngëtarja nxjerr foton

D V

Paris Hilton po bashkëpunon me Netflix

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More