Agjencia Zhurnal.mk.

Gresa reagon për herë të parë pas aksidentit të babait të saj, tregon për gjendjen e tij

Këngëtarja e njohur, Gresa Behluli ka reaguar për herë të parë pasi, Hajrush Behluli u godit nga një veturë në qytetin e Prizrenit të premten.

Ajo ka shkruar në rrjetet sociale se babai i saj është mirë por, ende ndodhet në spital.

Gresa edhe ka falënderuar edhe ekipin mjekësor për përkujdesje.

Përshendetje për ju miq e dashamirë të shumtë që na keni thirr, u interesuat, jeni lut për gjendjen e babit dhe të…

Posted by Gresa Behluli on Saturday, February 24, 2024

Related posts

“O Bes Kallaku”, reagimi epik i Xhensilës kur fansat i përmenden ish-partnerin në koncert

D V

“Mos ma përmend Ilnisën se ta përmendi Argjirën”, debat i tensionuar mes Meritonit dhe Gracianos

D V

Andrew Tate: Anulova një takim me një vajzë sepse doja ta kaloja ditën me qenin tim

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky