Agjencia Zhurnal.mk.

Grekët janë dashnorët më të mirë në botë? Falë kësaj ata mbajnë epitetin e joshësve më të mirë!

Grekët janë më të mirët në shtrat dhe për epitetin e joshësve dhe të dashuruarve më të mirë i detyrohen një diete të shëndetshme mesdhetare, tregoi një studim

Ata janë “kampionë” dhe kur bëhet fjalë për zakonet seksuale, rreth 87 për qind e të rriturve bëjnë dashuri të paktën një herë në javë, që është më shumë se në çdo vend tjetër.

E inkurajuar nga kjo njohuri, ekspertja e seksit Jasmin Harisha u përpoq të zbulonte detaje për jetën intime të njerëzve në vende të tjera, pra se sa të prirë janë ata për të ndërruar partnerë.

Gratë në Zelandën e Re nuk kanë konkurrencë

Kur bëhet fjalë për seksin më të bukur, Zelanda e Re është e pakrahasueshme. Në atë vend, gratë bëjnë një jetë emocionale pasionante dhe shijojnë seks të pasur dhe të larmishëm.

Kjo mbështetet nga fakti se ato ndryshojnë mesatarisht 20.4 partnerë seksualë gjatë jetës së tyre.

Rekordin botëror në konkurrencën e meshkujve e mbajnë austriakët.

Disa studime kanë zbuluar se numri më i madh i partnerëve janë burra nga vendlindja e Mozartit dhe Straussit, që është mesatarisht 29.3.

Related posts

Shenjat që tregojnë se jeni të suksesshëm edhe nëse nuk besoni

D V

Katër shenjat më të prekura nga eklipsi diellor i hënës së re të prillit 2022

D V

Çfarë do të thotë të jesh ajo “tjetra”, si ndikon në psikologjinë dhe në shëndetin mendor

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More