Agjencia Zhurnal.mk.

‘Graniti ka lidhje jashtë’, Arditi plas bombën: Nuk mund t’ja thoja Fifit

Arditi ka deklaruar sot se si pasojë e njohjes së mëparshme të Granitit ka informacione se ai është në një lidhje jashtë shtëpisë.

 

“Unë me aq sa e njoh di që është në një lidhje jashtë, dhe mendoj se prej kësaj kanë ardhur dhe gjithë gjërat e tjera“, tha ai.

I pyetur nga banorët se pse nuk e ndihmoi Fifin për t’ja sqaruar këtë gjë, ai u përgjigj: Nuk ishte përgjegjësia e ime, nuk mund të flas për njerëz të tretë. Me aq sa e njoh Granitin këtë informacion kam, qofsha i gabuar.

Related posts

Kanye West poston një imazh duke u puthur me Kim Kardashian, në përpjekjen për ta rikthyer sërish ish-partneren

D V

Marigona Krasniqi flet për lidhjen me boksierin Robin Krasniqi: U njohëm pesë vite më parë, jam e gatshme edhe për martesë

D V

Përmes një postimi, Ana Kabashi lë të kuptohet se po punon në këngën e re

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More