Agjencia Zhurnal.mk.

Grabitje e armatosur në një pompë derivatesh në Kçiq të Mitrovicës

Një person i armatosur, i maskuar ka grabitur një shumë të parave në një pompë derivatesh në Kçiq të Mitrovicës.

 

Lajmin për Telegrafin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Mitrovicës, Avni Zahiti.

Ai ka njoftuar se deri më tani nuk raportohet për të lënduar.

“Sonte, rreth orës 18:00, nga ana e tre ankuesve, punëtor në një pompë derivatesh në fshatin Kçiq të Mitrovicës, është raportuar se një person i dyshuar e i maskuar, nën kanosje e armës ka grabitur një shumë të parave. Nga informacionet e deritanishme nuk raportohet për t’ lënduar”, ka thënë Zahiti.

Po ashtu tha se me rastin janë duke u marrë njësitet përkatëse policore.

Related posts

Kallëzim penal kundër një qytetare nga Strumica pasi në “Tabanoc” tregoi PCR test të falsifikuar

D V

Arrestohet gjatë operacionit antidrogë efektivi i RENEA-s. Në pranga dhe 4 të tjerë

D V

Dy personave, pronar të një auto-salloni u merret vetura, Policia ndalon të dyshuarit

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More