Agjencia Zhurnal.mk.

Grabiti një të mitur, arrestohet shkupjani

MPB njofton se dje rreth orës 18:3 në Shkup është arrestuar 26-vjeçari A.J. pasi i njëjti paraprakisht në rrugën “Zhan Zhores” e kishte sulmuar fizikisht një të mitur dhe i kishte marrë telefonin. Personi në fjalë po mbahet në stacion të policisë, ndërsa pas dokumentimit të rastit ndaj tij do të parashtrohet kallëzim përkatës.

Related posts

Manastir/ Treni godet për vdekje 44 vjeçarin nga Shqipëria

Z.H

Zbulohen nëntë emigrantë nga India dhe Pakistani në rajonin e Radovishit

Z.H

Sanksionohen 220 shoferë për tejkalim të shpejtësisë, prej të cilëve 64 në vende urbane

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More