Agjencia Zhurnal.mk.

Grabitet një taksist në Prishtinë

Një taksist ka raportuar se të premten është grabitur në rrugën “Xhevat Lleshi” në Prishtinë. Ai ka raportuar në polici se klienti që ishte në taksi duke e kërcënuar me thikë, ia ka marrë kuletën me dokumentet në të.

 

I dyshuari nuk është identifikuar.

“Viktima mashkull kosovar i cili ishte duke kryer shërbime taksi një klient, i dyshuari mashkull deri më tani i pa njohur nën kërcënimin e thikës ia ka marrë kuletën në të cilën viktima kishte dokumentet personale dhe një kartelë të bankës. Lidhur me rastin është konsultuar prokurori i shtetit, rasti vazhdon të hetohet”, thuhet në raportin 24-orësh të PK-së.

Related posts

Sapo zbriti në Aeroportin e Prishtinës, 41-vjeçarja vihet në pranga

D V

Çka shkruan në deklaratën që pritet të miratohet në Samitin BE-Ballkani Perëndimor

D V

Kurti: Jemi të përkushtuar për mbrojtjen dhe përparimin e të drejtave të njeriut

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More