Agjencia Zhurnal.mk.

Gostivarasit ia vjedhin makinën

Dje në ora 14.00, J.Xh.(40) nga Gostivari në SPB Tetovë ka raportuar se gjatë natës në mes të datës 27/28 tetor, persona të panjohur, i kanë marrë veturën e tij “Seat Alhambra” me targa të Gostivarit, në pronësi të babait të tij, të cëlin e kishte parkuar më herët në rrugën “Vëllezrit Gjinovski” në Gostivar.

 

Rasti është duke u zbardhur dhe dokumentuar, njofton Gostivari Sot.

Related posts

SPAK operacion anti-drogë në disa qytete

D V

Aksident trafiku në afërsi të fakultetit pedagogjik në Shkup

Redaksia

Organizoi aheng në shtëpi edhe pse është e ndaluar, dasmori kërcënoi edhe policët!

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More